KONGRE GÜNLERİ PROGRAMI

KONGRE GÜNLERİ PROGRAM

Kongre Programı:

1 Kasım 2019: Kongre Harran Üniversitesi Osmanbey kampüsü Merkez Derslikleri Binası 1. katta yapılacaktır. Sabah 08.30'dan itibaren kongrenin yapılacağı Harran Üniversitesi’nde kayıtlar yapılmaya başlanacaktır. Saat 09.30'da başlayacak olan açılış programını müteakip konferans salomnıunda panel yapılacaktır. Panelden sonra ise salomnlarda oturumlar yapılacaktır.

2 Kasım 2019: Kongrenin ikinci gününde oturumlar salonlarda devam edecektir. Akşam, Şanlıurfa'nın geleneksel kültürün icra edildiği sıra gecesi olacaktır. 

Sıra Gecesi Şanlıurfa'nın önemli mekanlarından Gülizar Konukevi'nde saat 19.30 itibariyl başlayacaktır. 

3 Kasım 2019: Sabah saat 09.00'dan başlamak üzere Şanlıurfa'nın tarihi ve kültürel mekanları olan Göbeklitepe ve Harran'a gezi düzenlenecektir. Gezi ile ilgili daha sınra duyuru yapılacaktır.

Gezi için, Nevali Otelin ön tarafı buluşma noktasıdır ( Havaş ptpbüslerinin kalktığı yer). Buradan sabah saat 09.00'da hareket edilecektir.

Harran ve Göbeklitepe'yi gezdikten sonra takriben 14.30 - 15.00 arası Balıklıgölde sonlanacaktır. Balıklıgöl'de gezi ve geleneksel ürünlerden satıl alma imkanı olacaktır.